מערכות

שיטות איוורור

איוורור

בלול המודרני אנו משתמשים במספר סוגי איוורר:

איוורר משולב

בשיטת איוורר זו אנו משלבים את שיטת איוורור החורף עם איוורור מנהרה כאשר לצורך איוורר המנהרה אנו משתמשים במערכת כניסות אוויר ממוכנות בקצה האחד של הלול ומתקנים מאווררים השואבים את האוויר בקצה השני של הלול.

לצורך איוורור החורף אנו מתקינים תריסונים בחלק העליון של קירות האורך של המבנה ומתקינים מאווררים יונקים בקיר האורך בצד השני של המבנה.

כניסת אוויר לאיוורור מנהרה

ויילון 2000 מתוצרת נילי משלב מערכות של וילונות מבודדים או מחוזקים עם משקל ומנוע גיר חשמלי, על מנת לפעול אוטומטית באמצעות בקר על פי הנתונים המשתנים בלול.

מערכת זו מבטיחה כניסת אוויר ללול, יוצרת מהירות זרימת אוויר המותאמת לצרכי הלול ומבטיחה פעולת הווילון גם כאשר המאווררים פועלים.

תריסונים (Air Inlets) לכניסת אוויר באיוורור חורף:

תריסונים אלה מסופקים מתוצרת נילי או Chore Time.

דגם נילי

התריסונים ניתנים להזמנה על פי גודל הפתח הנדרש.

התריסונים עשויים מתכת עם חומר מבדד.

טיב התריסונים מבטיח אורך חיים ארוך.

התריסונים מתוכננים כך שזרימת האוויר תיהיה כלפי מעלה אל עבר מרכז הלול כך שהאוויר הקר שנכנס ללול יתערבב עם האוויר החם הלכוד בחלקו העליון של המבנה וירד למטה פושר.

דגם Chore Time

תריסונים אלה עשויים חומר פלסטי (מונע חלודה) עם חומר מבודד.

התריסונים מגיעים בגודל סטנדרטי.

טיב התריסונים מבטיח אורך חיים רב לתריסונים.

התריסונים מתוכננים כך שזרימת האוויר תיהיה כלפי מעלה אל עבר מרכז הלול כך שהאוויר הקר שנכנס ללול יתערבב עם האוויר החם הלכוד בחלקו העליון של המבנה וירד למטה פושר.

מאווררים

ראה מאווררים

איוורור טבעי

על מנת לאפשר ללולן להפעיל את הלול בתנאים רגילים ללא מערכות איוורור, מותקנים בלולים וילונות מבודדים לאורך המבנה. וילונות אלה ניתנים לפתיחה על ידי מערכת חשמלית או ידנית לפי העדפות הלולן ומאפשרת איוורר טבעי בלול.

צור קשר

שם:*   

דוא"ל:*

טלפון: 

הודעה: