מערכות

מערכות מים ושתיה

אנו מבצעים מערכות שתיה לעופות באופציות שונות, כאשר לכל שיטה יתרונות משלה.

מגדל עם מיכלי מים

הספקת מים בצורה זו מבטיחה הספקת שוטפת של מים בלחץ קבוע ללול. מאפשרת טיפול תרופתי בעופות בהכנסת חומר למיכלי המים. משאירה עתודות מים רבות.

הזרמה ישירה מקו מים ראשי+מיכלים רזרביים ומשאבה

שיטה זו מבטיחה הספקת מים טריים ללול כל הזמן. מבטיחה כניסת מים להמיכלים במידה ותהיה הפסקת מים כללית. מאפשרת טיפול תרופתי באמצעות ממננים. אינה דורשת טיפוס על המגדל לצורך ניקוי המיכלים וטיפולים תרופתיים.

טיפניות

הטיפניות הפכו למקור המים המועדף כיום ברוב סוגי גידול העופות. אנו מספקים טיפניות מסוגים וחברות שונות.

 Chore Time
טיפניות אלה באות בצבעים שונים המסמנים ספיקות שונות. את הטיפניות מרכיבים עם מגשיות המונעות הרטבת הרפד. ניתן לכיוון בקלות את גובה הקווים עם גידול העופות.

 שוקתיות

מערכת זו מיועדת לגידול הודים והיא משחררת מים טריים מהטיפניות באמצעות מגע קל של המקור של אפרוחי תרנגולי ההודו. גורמת לגדילה אחידה של העוף. מונעת רטיבות ברפד. משתלבת במערכת הטיפניות.

שקתות

השקתות בהן אנו משתמשים הם שקתות מתוצרת פלסאון. ישנם מספר סוגי שקתות לסוגים שונים  של גידולים:

שוקת מס' 2 – רבייה

שוקת זו מיועדת לרבייה ולגידול הודונים. השוקת מבטיחה כמות מים קבועה. גישה נוחה לעוף. יצובות השוקת בגלל המשקולת הנמצאת בתחתיה. ניתן לכיוון בקלות את גובה המים בשוקת ולהתאים את גובה השוקת לעוף.

שוקת מס' 3 – הודים

שוקת זו דומה בתכונותיה לשוקת מס' 2 אך שולי השוקת גבוהים יותר.

שוקת מס' 4 – פטימים

שוקת זו נמוכה ונוחה להפעלה החל מרגע הגעת האפרוחים. משקולת מייצבת שטוחה המאפשרת הורדת השוקת על הרצפה. מנגנון אמין פשוט ונוח לכיוון ולתפעול.

שוקת מס' 5 – הודים קומפקט

שוקת זו המיועדת להודים משלבת את שוקת מס' 3 ושוקת מס' 4. לשוקת זו דפנות גבוהות כמו לשוקת מס' 3 ומנגנון הפעלה כמו לשוקת מס' 4.


צור קשר

שם:*   

דוא"ל:*

טלפון: 

הודעה: